USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Abdullah Güler'e Önemli Görev

14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den Sivas Milletvekilli seçilen Abdullah Güler, 28’nci dönemde partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Başkanı oldu.

Abdullah Güler'e Önemli Görev
31-05-2023 11:05
SİVAS
Google News

Neslihan KOÇ

14 Mayıs milletvekilliği seçimlerinin ardından 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminin tamamlanmasıyla birlikte mecliste 28’nci dönem çalışmaları hızlandı. Milletvekillerinin kayıt işlemi devam ederken, AK Parti’den Sivas için sevindirici bir haber geldi. 27’nci dönemde İstanbul Milletvekili olarak görev yapan ve 14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den birinci sırada milletvekili adayı olarak gösterilen ve seçimlerde halkın sandıktaki tercihiyle milletvekili olan Abdullah Güler, 27’nci dönemde İsmet Yılmaz’ın üstlendiği TBMM Grup Başkanlığı görevine getirildi. Özlem Zengin, Leyla Şahin Usta, M. Emin Akbaşoğlu ve Bahadır Yenişehirlioğlu ise Grup Başkanvekili olarak görev yapacak.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Partimiz TBMM Grup Başkanlığı görevine seçilen Sivas milletvekilimiz Abdullah Güler’i tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Milletimiz ve şehrimiz için hep birlikte hizmet etmeye eser üretmeye hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
RESMİ İLANLAR TÜMÜ
Bugün yayınlanan resmi ilan bulunamadı!...
ANKET TÜMÜ
Sivas'ta Kimi Belediye Başkanı Görmek İster Misiniz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
28.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü