USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Polemik

Boğaz Ağrısı Olanlar Dikkat!

51 yaşındaki öğretmen Sherri Moody, bir okul gezisi sırasında boğaz ağrısı ve kaşıntı hissetmeye başladı. Semptomları birkaç gün içinde şiddetlendi ve yüksek ateş, halsizlik, nefes alma güçlüğü ve kusma gibi problemler ile karşılaştı.

Boğaz Ağrısı Olanlar Dikkat!
28-02-2024 15:46
SİVAS
Google News

HABER MERKEZİ

Hastaneye kaldırılan Sherri'nin organları iflas etmeye başladı ve kan basıncı düştü. Doktorlar, Sherri'nin sepsis enfeksiyonu yaşadığını tespit etti. Acil bir şekilde komaya alınan kadının enfeksiyonu nereden ve nasıl kaptığı bilinmiyor. Ancak doktorlar Sherri'nin bir diğer rahatsızlığı olan romatoid artrit (eklem rahatsızlığı) için kullandığı ilaçlardan dolayı bağışıklık sisteminin düştüğünü ve bundan dolayı da enfeksiyon kaptığını tahmin ediyor.

2-001.jpg

Organları iflas etmeye başlayan Sherri'nin hayatını kurtarmak için bacakları diz altından ve kolları da dirsek altından kesilerek ameliyat edildi. Sherri, "Zihinsel olarak çok güçlüyüm. Ben sadece mutlu olmayı seçiyorum. Bu arada sırada sinir krizi geçirmediğim ve biraz ağlamadığım anlamına gelmiyor. Ama bunun uzun sürmesine izin vermiyorum" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
RESMİ İLANLAR TÜMÜ
Bugün yayınlanan resmi ilan bulunamadı!...
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
08.04.2024
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü