USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Taziye Aracı 6'ya Yükseldi

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi, iç dizaynı belediyenin kendi atölyelerinde gerçekleştirilen 2 taziye aracını daha filosuna dahil ediyor.

Taziye Aracı 6'ya Yükseldi
08-06-2023 13:50
KONYA
Google News


Meram Belediyesi, iç dizaynını kendi atölyelerinde gerçekleştirdiği 2 taziye aracını daha ilçede yaşayan vatandaşların hizmetine sunuyor. Yeni araçlarla birlikte toplam sayısı 6’ya ulaşacak taziye araçları, Meram’da yakınlarını kaybeden acılı ailelerin taziyeleri kabul etmesi için hizmet verecek.

“Yeni araçlarımız Meramımıza hayırlı olsun”
Taziye araçlarının vatandaşların acılı günlerinde hizmet verdiğini ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu alanda bir açık yaşanmaması adına son 4 yılda 4 taziye aracını daha hizmete sunmuş olacaklarını hatırlattı. Başkan Kavuş, “Araçlar, vatandaşlarımızın yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyarak taziye ziyaretlerini kolaylaştırıyor. Bu sebeple ihtiyaç hasıl olduğunda bir eksiklik yaşanmaması adına sayısını sürekli artırıyoruz. Göreve başladığımızda 2 olan sayıyı ilk önce 4’e şimdi de 6’ya çıkarıyoruz. Hemşerilerimizin taziye aracı talebi olduğunda daha detaylı bir şekilde bu hizmetimizi sürdüreceğiz. İki yeni taziye aracımızın daha Meramımıza şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
RESMİ İLANLAR TÜMÜ
Bugün yayınlanan resmi ilan bulunamadı!...
ANKET TÜMÜ
Sivas'ta Kimi Belediye Başkanı Görmek İster Misiniz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
28.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü